שותפים מופצים

חברת פרומדיקו מספקת שירותי שרשרת אספקה לעשרות שותפים, בהם:

אבוט

אבוט (Abbott) מתמחה בתרופות וטכנולוגיות חדשות ופתרונות לניהול הבריאות. קו המוצרים שלה משתרע ממוצרים תזונתיים עד לאבחונים מעבדתיים ולטיפולים תרופתיים לחולים בני כל הגילים. אבוט ידועה בזכות מגעיה הכלל עולמיים וההיסטוריה שלה בת יותר מ-120 שנה, העשירה בידע רפואי מתקדם, שמאפשר למיליוני אנשים לחיות חיים בריאים וארוכים יותר. כיום, אבוט מעסיקה עשרות אלפי עובדים מסביב לעולם, השואפים לממש את המוטו של החברה – Turning Science Into Caring

Pfizer Consumer Healthcare

Pfizer Consumer Healthcare (PCH) היא בין החברות הגדולות בעולם לתרופות ללא מרשם והיא פעילה בלמעלה מ 90 מדינות. בין מותגי החברה מותגים המובילים בתחומם – משכך הכאבים אדוילומולטיויטמיןצנטרום. הקטגוריות העיקריות בהם עוסקת החברה הינם : כאב, תוספי תזונה, טיפול נשימתי וטיפוח אישי.

סלג'ן

סלג'ן (Celgene) היא חברה ביו-פרמצבטית עולמית, המתמקדת בפיתוח ובמסחור של מוצרים לטיפול בסרטן ובמצבים דלקתיים וחיסוניים חמורים אחרים, כולל מיאלומה נפוצה, תסמונות מיאלודיספלסטיות(MDS) , לוקמיה לימפוציטית כרונית (CLL), לימפומה שאינה הודג'קין (NHL), מיאלופיברוזיס, סרטן התאים הקטנים של הריאה (SCLC) וסרטן הערמונית.

GE Healthcare

GE Healthcare מספקת טכנולוגיות רפואיות העוזרות לעצב עידן חדש של טיפול בחולים.המומחיות של GE Healthcareבהדמיה רפואית, בטכנולוגיות המידע ובאבחונים רפואיים, עוזרת לקלינאים בכל מקום בעולם להמציא מחדש דרכים לנבא ולאבחן מחלות, למסור מידע עליהן ולטפל בהן, כדי להבטיח שהחולים יוכלו לחיות את חייהם במלואם.

Agilent Technologies

Agilent Technologies Inc היא חברת המדידות הראשונה בחשיבותה בעולם ומובילה בטכנולוגיות בתחום בדיקות כימיות, מדעי החיים, אלקטרוניקה ותקשורת. Agilentמציעה את המגוון הרחב ביותר של פתרונות מדידה חדשניים בענף. החברה מורכבת משלש מחלקות עסקיות: ניתוחים כימיים, מדעי החיים ומדידות אלקטרוניות. החברה מחויבת לחזון של מתן אפשרות ללקוחותיה ולשותפיה להפוך למובילים – כל אחד בתחומו הוא.

QIAGEN

QIAGEN היא הספקית המובילה של טכנולוגיות דגימה ובדיקה ופיתחה למעלה מ-500 מוצרים מתכלים ופתרונות ממוכנים. החברה מספקת את מוצריהלמעבדות לאבחון מולקולרי, לחוקרים אקדמיים, לחברות פרמצבטיקה וביוטכנולוגיה וללקוחות העוסקים בבדיקות שימושיות, למטרות הכוללות זיהוי פלילי, בדיקת בעלי חיים או מזון ובקרה על תהליכים פרמצבטיים.
טכנולוגיות הבדיקה שלQIAGEN כוללות את אחד התחומים המקיפים ביותר של בדיקות אבחון מולקולרי. בדיקות אלו כוללות את בדיקת נגיף הפפילומה האנושי (HPV) , המהווה את הגורם העיקרי לסרטן צוואר הרחם.

אלקסיון

אלקסיון (Alexion) היא חברה ביו-פרמצבטית עולמית, המשלבת מדע פורץ דרך עם מחויבות בלתי מעורערת למתן מענה לצורכי החולים, החיים עם מחלות חמורות, מסכנות חיים ולעתים קרובות אף נדירות ביותר. מדעניה של אלקסיון הם מבין הראשונים בעולם אשר פרצו את גבולות היכולת הטיפולית של חלבוני המשלים של מערכת החיסון (inhibiting terminal complement), קבוצה של חלבונים הממלאים תפקיד חשוב בתגובת מערכת החיסון של הגוף והיכולים להרוס את הרקמה הבריאה אצל חולים מסוימים.

אלקסיון גילתה ופיתחה את (Soliris® (eculizumab, מעכב משלים (terminal complement inhibitor) אשר אושר בארצות הברית, בקנדה, באיחוד האירופי, באוסטרליה, ישראל וביפן כטיפול בחולים הסובלים מהמונגוגלובינוריה התקפית לילית (PNH). אלקסיון פועלת לחקור את היכולת של Soliris ושל מוצרים ביו-פרמצבטיים נוספים, לשמש כתרופות בקרב חולים הסובלים ממחלות נדירות וחמורות אחרות, כולל סרטן.

נוברטיס, חטיבת החיסונים

חטיבת החיסונים של נוברטיס (Novartis Vaccines and Diagnostics) מתמקדת בעיקר בפיתוח טיפולים מניעתיים והיא יצרנית החיסונים החמישית בגודלה בעולם והספק השני בגודלו בארה"ב של חיסונים נגד שפעת. מוצרי החטיבה כוללים גם חיסונים נגד מנינגוקוקוס, חיסונים לילדים וחיסונים למטיילים.

seca

חברת seca הגרמנית מייצרת מאזניים ומדי גובה מאז שנת 1840 והיא מובילה בתחומה בעולם.החברה מייצרת מגוון גדול של פתרונות החל ממאזני דריכה פשוטים וכלה במאזני אדם משולבים במד-גובה בעלי יכולת שידור לתיק רפואי וכן מאזניים מיוחדים למיטות וכסאות גלגלים.

נוהפארמה

חברת נוהפארמה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים ייחודיים וחדשניים המעניקים פתרונות יצירתיים לבעיות רפואיות נפוצות. מוצרי החברה, מיוצרים ומשווקים בישראל ומיוצאים לעשרות מדינות ברחבי תבל. החברה עוסקת גם ביבוא, ושיווק של תכשירים רפואיים ומוצרי בריאות מחו"ל. חברת נוהפארמה מתמחה במיוחד במחקר ופיתוח של מגנזיום ונגזרותיו. קו מוצרי המגנזיום של החברה, מבוסס על הרכב שהוא פרי פיתוח מקורי ומוגן ב- 3 פטנטים בינלאומיים.

Tree OF Life

Tree OF Lifeהיא חברת תרופות ומוצרי בריאות דינאמית ומתקדמת אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי שלושה רוקחים בוגרי הפקולטה לרוקחות, שבבית הספר לרפואה, האוניברסיטה העברית, ירושלים. החברה מפתחת ומנהלת קשת של מוצרי בריאות חדשניים ובהם תרופות ללא מרשם, אביזרים רפואיים מתקדמים, תוספי תזונה ייחודיים ומוצרי בריאות.

כל הזכויות שמורות, פרומדיקו בע"מ | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady