שותפים מופצים

אלו הם השותפים המופצים המרכזיים של פרומדיקו, לחברה עוד עשרות שותפים מופצים נוספים

אבוט

אבוט (Abbott), מתמחה בגילוי תרופות וטכנולוגיות חדשות ופתרונות לניהול הבריאות. קו המוצרים שלה משתרע ממוצרים תזונתיים עד לאבחונים מעבדתיים ולטיפולים תרופתיים לחולים בני כל הגילים. אבוט ידועה בזכות מגעיה הכלל עולמיים וההיסטוריה שלה בת יותר מ-120 שנה, העשירה בידע רפואי מתקדם, שמאפשר למיליוני אנשים לחיות חיים בריאים וארוכים יותר. כיום, אבוט מעסיקה עשרות אלפי עובדים מסביב לעולם, השואפים לממש את המוטו של החברה – Turning Science Into Caring

פייזר

פייזר (Pfizer) היא החברה הפרמצבטית הגדולה בעולם. פייזר, המחויבת לפיתוח תרופות חדישות ובטוחות, פועלת לשם מניעה והגנה מפני כמה מהמחלות המורכבות ביותר בעולם. החברה פועלת מתוך אמונה שהתקדמות מדעית פותחת פתח לתקווה ומבטיחה עולם בריא יותר.

השאיפה הבלתי נלאית שלה לשפר את בריאותם של בני אנוש, גורמת לפייזר להשקיע יותר במחקר ופיתוח מאשר כל גוף מסחרי אחר ולהעסיק יותר מ-25,000 חוקרים בשישה מרכזי מחקר ברחבי העולם. פייזר קובעת את הרף גם לתקני מחקר וגם להתנהגות אתית עבור חברות התרופות בכל מקום בעולם.

גילאד

מאז הקמתה בשנת 1987, פעלה חברת גילאד (Gilead Sciences) לשם גילוי, פיתוח ומסחור של תרופות על מנת לשפר את הטיפול בחולים הסובלים ממחלות מסכנות חיים בתחומים מגוונים של צרכים רפואיים שטרם מצאו את פתרונם.

גילאד הפכה לחברה ביו-פרמצבטית מובילה ולצינור ההפצה המוביל נפח הולך וגדל של תרופות מחקר. החברה משווקת כיום 13 מוצרים שונים ומעסיקה יותר מ-4,000 אנשי מקצוע מסורים בכל רחבי העולם. גילאד מוּכרת בזכות התמקדותה המיוחדת בווירוס ומחלת האיידס, במחלות כבד ובמחלות קרדיו-וסקולריות / מטבוליות חמורות ומחלות כלי הנשימה.

אקטליון

אקטליון (Actelion LTD) נוסדה בשנת 1997 והיא כיום אחת מהחברות הביו-פרמצבטיות המובילות בעולם. המשרדים הראשיים שלה ממוקמים בשוויץ.Tracleer® , התרופה הראשונה של אקטליון, הנה נוגדן לקולטן אנדותלין כפול הזמין במתן פומי, אושרה כטיפול ביתר לחץ דם ריאתי.

אקטליון משווקת את Tracleer® באמצעות חברות הבת שלה, בשווקים חשובים בכל רחבי העולם – לרבות ארה"ב, האיחוד האירופי, יפן, קנדה, אוסטרליה ושוויץ. אקטליון מעסיקה יותר מ-2,400 עובדים. ההתמקדות שלה היא בגילוי, בפיתוח ובשיווק של תרופות חדשניות, שיתנו מענה לצרכים רפואיים חשובים שטרם מצאו את פתרונם.

סלג'ן

סלג'ן (Celgene) היא חברה ביו-פרמצבטית עולמית, המתמקדת בגילוי, בפיתוח ובמסחור של מוצרים לטיפול בסרטן ובמצבים דלקתיים וחיסוניים חמורים אחרים. התרכובות הייחודיות של סלג'ן שימשו בלמעלה מ-300 ניסויים קליניים שונים, במרכזים רפואיים גדולים ברחבי העולם.

מולקולות מחקריות נחקרות למען חולים הסובלים מסרטן הדם וגידולים מוצקים, כולל מיאלומה נפוצה, תסמונות מיאלודיספלסטיות(MDS) , לוקמיה לימפוציטית כרונית (CLL), לימפומה שאינה הודג'קין (NHL), מיאלופיברוזיס, סרטן התאים הקטנים של הריאה (SCLC) וסרטן הערמונית. סלג'ן תורמת לקהילה בכך שהיא מציעה שירות המתרכז בחולה; השירות הזה עוזר לגשר בין התגליות והפיתוחים של החברה לבין הנזקקים להם במיוחד והוא מעמיד לרשותם של הנזקקים ידע, תמיכה וגישה לשיטות הטיפול החדשניות שלהם הם זקוקים.

רקיט בנקיזר

רקיט בנקיזר (Reckitt Benckiser) מובילה בעולם במגזר מוצרי טיפוח לבית, מוצרי בריאות ומוצרי טיפוח אישי; היא מייצגת מותגים מפורסמים וביניהם: וניש, דורקס, לוזול, שול, ויט. רקיט בנקיזר מובילה בעולם בשווקים ובקטגורים שבהן היא מתחרה.

החברה פועלת ב-60 מדינות ויותר ומותגיה נמכרים בקרוב ל-200 מדינות. היא מעסיקה מעל 25,000 עובדים מקצועיים וכרגע היא מדורגת בין 25 חברות הצמרת במדד פוטסי של לונדון. בשנת 2010 מכרה רקיט בנקיזר 20 מיליון מוצרים ביום בכל רחבי העולם.

ג'י.אי. הלת'קייר

ג'י.אי. הלת'קייר (GE Healthcare) מספקת טכנולוגיות רפואיות העוזרות לעצב עידן חדש של טיפול בחולים. המומחיות של ג'י.אי. הלת'קייר בהדמיה רפואית, בטכנולוגיות המידע ובאבחונים רפואיים, עוזרת לקלינאים בכל מקום בעולם להמציא מחדש דרכים חדשות כדי לנבא ולאבחן מחלות, למסור מידע עליהן ולטפל בהן, כדי להבטיח שהחולים יוכלו לחיות את חייהם במלואם.

פרזניוס

פרסניוס (Fresenius) היא קבוצה עולמית למתן שירות, בריאות, המתמחה במוצרים ובשירותים לטיפול בדיאליזה, כולל מוצרים שבשימוש בבית חולים וגם בבית. קבוצת פרסניוס מורכבת מארבעת המגזרים העסקיים הבאים: פרסניוס מדיקל קייר (Fresenius Medical Care), פרסניוס קאבי (Fresenius Kabi), פרסניוס הליוס (Fresenius Helios) ופרסניוס ואמד (Fresenius Vamed). בשנת 2010 הגיעו מכירותיה של הקבוצה לכ-16 מיליארד דולר. נכון למרס 2011, העסיקה קבוצת פרסניוס 140,111 עובדים בכל רחבי כדור הארץ.

אג'ילנט

אג'ילנט טכנולוגיות (Agilent Technologies Inc) היא חברת המדידות הראשונה בחשיבותה בעולם ומובילה בטכנולוגיות בתחום בדיקות כימיות, מדעי החיים, אלקטרוניקה ותקשורת. אג'ילנט מציעה את המגוון הרחב ביותר של פתרונות מדידה חדשניים בענף. החברה מורכבת משלש מחלקות עסקיות: ניתוחים כימיים, מדעי החיים ומדידות אלקטרוניות. החברה מחויבת לחזון של מתן אפשרות ללקוחותיה ולשותפיה להפוך למובילים – כל אחד בתחומו הוא. ביום, אג'ילנט מעסיקה יותר מ-18,500 אנשי מקצוע ונותנת מענה ללקוחות ביותר מ-100 מדינות. בשנת 2010, דיווחה אג'ילנט על הכנסות נטו של 5.4 מיליארד דולר.

קיאג'ן

קיאג'ן (Qiagen) היא הספקית המובילה של טכנולוגיות דגימה ובדיקה ופיתחה למעלה מ-500 מוצרים מתכלים ופתרונות ממוכנים. החברה מספקת את המוצרים הללו למעבדות לאבחון מולקולרי, לחוקרים אקדמיים, לחברות פרמצבטיקה וביוטכנולוגיה וללקוחות העוסקים בבדיקות שימושיות, למטרות הכוללות זיהוי פלילי, בדיקת בעלי חיים או מזון ובקרה על תהליכים פרמצבטיים.

טכנולוגיות הבדיקה של קיאג'ן כוללות את אחד התחומים המקיפים ביותר של בדיקות אבחון מולקולרי הזמינות בכל רחבי העולם. בדיקות אלו כוללות את בדיקת נגיף הפפילומה האנושי (HPV) – בדיקה שפותחה על ידי חברת דיג'ן שנרכשה על ידי קיאג'ן; בדיקה זאת נחשבת ל"בסיס הזהב" בתהליך הבדיקה של סוגי נגיף הפפילומה האנושי בעלי סיכון גבוה, המהווה את הגורם העיקרי לסרטן צוואר הרחם; בדיקה זאת נחשבת ל"בסיס הזהב" גם במגוון רחב של פתרונות לבדיקת מחלות מדבקות ואבחונים נלווים. קיאג'ן מעסיקה יותר מ-3,500 אנשים בלמעלה מ-35 אתרים ברחבי העולם.

אלקסיון

אלקסיון (Alexion) היא חברה ביו-פרמצבטית עולמית, המשלבת מדע פורץ דרך עם מחויבות בלתי מעורערת למתן תשובות לצורכי החולים, החיים עם מחלות חמורות, מסכנות חיים ולעתים קרובות אף נדירות ביותר. מדעניה של אלקסיון הם מבין הראשונים בעולם אשר פרצו את גבולות היכולת הטיפולית של חלבוני המשלים של מערכת החיסון (inhibiting terminal complement), קבוצה של חלבונים הממלאים תפקיד חשוב בתגובת מערכת החיסון של הגוף והיכולים להרוס את הרקמה הבריאה אצל חולים מסוימים.

אלקסיון גילתה ופיתחה את (Soliris® (eculizumab, מעכב משלים (terminal complement inhibitor) אשר אושר בארצות הברית, בקנדה, באיחוד האירופי, באוסטרליה, ישראל וביפן כטיפול בחולים הסובלים מהמונגוגלובינוריה התקפית לילית (PNH). אלקסיון פועלת בדחיפות כדי לחקור את היכולת של Soliris ושל מוצרים ביו-פרמצבטיים נוספים, לשמש כתרופות בקרב חולים הסובלים ממחלות נדירות וחמורות אחרות, כולל סרטן.

נוברטיס, חטיבת החיסונים

חטיבת החיסונים של נוברטיס (Novartis Vaccines and Diagnostics) מתמקדת במיוחד בפיתוח טיפולים מניעתים. חטיבה החיסונים והאבחון של נוברטיס היא יצרנית החיסונים החמישית בגודלה בעולם והספק השני בגודלו בארה"ב של חיסונים נגד שפעת. מוצרי החטיבה כוללים גם חיסונים נגד מנינגוקוקוס, חיסונים לילדים וחיסונים למטיילים.

נוה פארמה

חברת נוה פארמה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים ייחודיים וחדשניים המעניקים פתרונות יצירתיים לבעיות רפואיות נפוצות. מוצרי החברה, מיוצרים ומשווקים בישראל ומיוצאים לעשרות מדינות ברחבי תבל. החברה עוסקת גם ביבוא, ושיווק של תכשירים רפואיים ומוצרי בריאות מחו"ל. חברת נוה פארמה מתמחה במיוחד במחקר ופיתוח של מגנזיום ונגזרותיו. קו מוצרי המגנזיום של החברה, מבוסס על הרכב שהוא פרי פיתוח מקורי ומוגן ב- 3 פטנטים בינלאומיים.

טרי אוף לייף

טרי אוף לייף היא חברת תרופות ומוצרי בריאות דינאמית ומתקדמת אשר הוקמה בשנת 2001 על ידי שלושה רוקחים בוגרי הפקולטה לרוקחות, שבבית הספר לרפואה, האוניברסיטה העברית, ירושלים. החברה מפתחת ומנהלת קשת של מוצרי בריאות חדשניים ובהם תרופות ללא מרשם, אביזרים רפואיים מתקדמים, תוספי תזונה ייחודיים ומוצרי בריאות.

 

כל הזכויות שמורות, פרומדיקו בע"מ | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady