תרומה לקהילה

חברת פרומדיקו משלבת כוחות עם אקים, האגודה הלאומית לקידום אנשים עם מוגבלות שכלית בישראל, בפרויקט מיוחד של העסקת חניכי אקים תחת מחלקת ההתאמות והאריזה של מוצרי צריכה בחברה.

הפרויקט שהחל כבר בשנת 2006, הינו פרי יוזמתו של יו"ר הקבוצה, דוד פורר, ובמסגרתו מועסקים בחברה 12 עובדים בעלי מוגבלות שכלית. חניכי אקים משולבים באופן מלא בחברה כעובדים מן המניין, מבצעים פעילויות בהתאמה ליכולת האישית של כל אחד, ובנוסף, לוקחים איתנו חלק פעיל בפעילויות השוטפות כגון ארוחות צהריים, ימי גיבוש, טקס עובד מצטיין וכו'.

חזונו של דוד פורר, הביא לפריצת דרך בתחום העסקת עובדים עם מוגבלות, והפרויקט משמש מזה שנים כדוגמה לשיתוף פעולה בין התעשייה לבין אוכלוסיית המוגבלים בישראל.

בשנת 2009 הוענק  לדוד פורר, יו"ר קבוצת ניאופרם, אות "יקיר אקים לשנת 2009" על תרומתו הרבה לאקים וכן על פרויקט העסקת עובדי אקים בפרומדיקו.

אות "יקיר אקים" מבטא הערכה ותודה על פעילות למען אנשים עם מוגבלות שכלית, על רוח העשייה, על ההשקעה הרבה ועל נתינה מכל הלב לאנשים המיוחדים של אקים ובני משפחותיהם. זאת ועוד, האות מבטא את השאיפה לטפח ערכים של מעורבות חברתית, נתינה לזולת, אחריות הדדית ואהבת האדם.

בשנת 2012 הוענק לפרומדיקו אות "המעסיק המצטיין", על שיתוף הפעולה המיוחד עם אקים, המשמש כאות הוקרה לחברות אשר מקדמות וממנפות העסקת אנשים עם מוגבלויות.

כל הזכויות שמורות, פרומדיקו בע"מ | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady