לקוחות

לפרומדיקו מגוון רחב של לקוחות ולמעלה מ-4,000 נקודות בכיסוי ארצי מלא: בתי מרקחת פרטיים, בתי חולים, קופות חולים, בתי אבות, רשתות פארם, טיפול ביתי, מרפאות, מעבדות ומכוני מחקר, רשתות מזון, בתי טבע, חנויות נוחות ועוד.

כחלק מתפיסת השירות פרומדיקו מתחייבת לספק תרופות מרשם  תוך 24 שעות ממועד קבלת ההזמנה ומוצרים אחרים תוך 48 שעות ממועד קבלת ההזמנה, תוך הקפדה ומחויבות בלתי מתפשרת לסטנדרטים של שירות ואיכות (GDP ו-GMP). אחריות זו באה לידי ביטוי גם בהפעלת שירות לאספקת תרופות מצילות חיים, בזמן הקצר ביותר. שירות זה פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

בתי מרקחת הפרטיים

פרומדיקו רואה בבתי המרקחת הפרטיים לקוחות חשובים מאוד. אנו משרתים את כל בתי המרקחת  בישראל ומעמידים לרשותם שירות לקוחות זמין, יעיל ומהיר, המאפשר קבלת הזמנות ביום ובלילה.

פרומדיקו מקיימת עם בתי המרקחת הקהילתיים מערכת יחסים המבוססת על שירות ושותפות. שיתוף הפעולה בא לידי ביטוי במערכת שירות הזמנות חודשיות לתרופות מרשם, המסייעת לבתי המרקחת בניהול מלאי קל ויעיל. מערכת זו, היחידה מסוגה בישראל, מסייעת ללקוחותינו להתאים את המלאי הדרוש להם מדי חודש בחודשו ולמנוע אפשרות של עודפים, וכתוצאה מכך, צורך בהחזרת תרופות פגות תוקף. בתי מרקחת המשתמשים בשירות זה מקבלים הטבות ייחודיות על מנת להקל על תזרים המזומנים שלהם.

רשתות פארם

פרומדיקו מייחסת חשיבות רבה לקשר אישי ורציף עם כל רשתות הפארם באופן מרכזי וכן עם כל סניף באופן פרטני.

תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי בשיתוף פעולה מלא בין פרומדיקו לרשתות הפארם וסיוע משמעותי בקביעה ושמירה על רמות המלאי הנדרשות לתרופות OTC, באמצעות מערכות מתקדמות לניהול מלאי והזמנות. מערכת זו מונעת אפשרות של תרופות OTC פגות תוקף בסניפי הרשתות.

ספקי שירותי בריאות

לקוחותינו בקבוצת ספקי שירותי בריאות פרוסים בכל קצוות הארץ וכוללים בין השאר: בתי חולים ממשלתיים, ציבוריים וכן בתי חולים השייכים לקופות, כל קופות חולים על סניפיהם ברחבי הארץ, בתי אבות / דיור מוגן ואף מרפאות שיניים.

בנוסף מספקת פרומדיקו מוצרים למשרדי הממשלה השונים על פי צורכיהם, משרד הבריאות ומשרד הביטחון.

אנו מקפידים להגיע לכל לקוח בהתאמה לצרכיו ובזמנים הנוחים לו.

רשתות מזון

פרומדיקו עובדת בפריסה ארצית עם כלל לקוחות שוק המזון המאורגן והלא מאורגן, בין אם באמצעות מרלו"ג או ישירות לסניף, ומספקת משלוחים נפחיים בתדירות יומית.

בתי טבע

פרומדיקו החלה בשיתוף פעולה אסטרטגי עם בתי הטבע לאחר שחברת ניאולייף הצטרפה לקבוצת ניאופרם. מאז אנו מספקים הזמנות במגוון מוצרים שונים לבתי הטבע בתדירות יומית.

כל הזכויות שמורות, פרומדיקו בע"מ | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady