שירותי ערך מוסף

התאמות אריזה

פרומדיקו, המוסמכת על ידי משרד הבריאות כיצרן/יבואן, מספקת שירותי התאמות אריזה (Relabeling) לשותפיה המופצים.

הפעילות מנוהלת במחלקה ייעודית העוסקת בביצוע תהליך ה Relabeling (הדבקת תוויות והחלפת/ הוספת עלונים) לתכשירים רפואיים, מוצרי קוסמטיקה, מוצרי צריכה, תוספי תזונה ואביזרים רפואיים (אמ"ר), בהתאם לתקנות תנאי ייצור נאותים (GMP) ונהלי משרד הבריאות הישראלי.

במחלקה 3 חדרי התאמות שונים, כאשר לכל חדר נבנית תוכנית עבודה בהתאם לאופן העבודה וסוג התכשיר ומתבצעת בקרה קבועה ושוטפת של תכנון מול ביצוע.

למחלקה ניסיון רב  ומבוצעות בה למעלה מ-10 מיליון התאמות בשנה, בפיקוח רוקחי צמוד. מחלקת ההתאמות עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ופעילותה של המחלקה מאושרת ומבוקרת גם על ידי חברות פרמצבטיות רב לאומיות במסגרת ביקורות חיצוניות שוטפות.

תמיכה לוגיסטית בניסויים קליניים

לפרומדיקו יכולת לבצע תמיכה לוגיסטית עבור ניסויים רפואיים קליניים. במסגרת פעילות זו מבצעת פרומדיקו את כל התמיכה הנדרשת החל מבקשת היתר יבוא, קבלת המלאי ואחסנתו בתנאים הנדרשים, ניהול מאזני מלאי (reconciliation) לאורך תקופת הניסוי, ניפוק של התכשירים למרכזים השונים בהם מתבצע הניסוי והפצתם לכל הנקודות הנדרשות, כולל לבית המטופל במידת הצורך, טיפול וניהול החזרות במסגרת הניסוי.

כל הפעילות בתחום זה, נעשית בהתאם לתנאי האיכות המתבקשים ובפיקוח רוקחי צמוד המבטיח עמידה בכל הדרישות.

כנסים וקד"מים

ממש כשם שמשרד פרסום אחראי על כל צורות הפרסום של לקוחותיו, מהפרסומת הפשוטה בעיתון דרך קמפיין ברדיו ועד לקמפיין בטלוויזיה, אנו מטפלים בכל צורכי התצוגה של הלקוח, החל ממתקני הרולאפ, דרך המערכות המודולאריות השונות (פופ אפ) ועד להקמת מבנים לתערוכות.
אנו מאמינים כי בעבודה נכונה יכול כל לקוח לקבל את הפתרון הנכון ביותר עבורו ובתקציב המתאים לו.
הידע והניסיון שנצברו במשך השנים בעבודה עם לקוחות רבים, הקשר המתמשך עם ספקים וקבלני שירותים מאפשרים לנו לתת מגוון רחב של פתרונות ורעיונות לעיצוב, הפקה וביצוע של מערכות תצוגה ותערוכות.

המחלקה מתפעלת מאות תצוגות בשנה בין לקוחותינו הגדולים נמצאות חברות מובילות בתחום הפרמצבטי: ניאופרם ישראל, אבוט, אלדן ועוד.

כל הזכויות שמורות, פרומדיקו בע"מ | תנאי שימוש באתר

עיצוב: VAZA | פיתוח: The Shark Lady